Adana Diyetisyen

adana diyetisyenZengin yemek çeşitlerine sahip olan bu ilimizde Adana diyetisyen ihtiyacı da göz ardı edilemeyecek kadar yoğundur. Tarihi 3.000 yıl öncesine dayanan 81 ilimizden ilk sırada olan Adana damaklarımıza  taht kurmuş bir ilimizdir. Öncelikle Adana ilimizin başlıca meşhur gıdalarını inceleyelim

Adanaya Özgü Gıdalar

Adana kebabı, Şalgam, Bamya Dolması, Etli Dolma, İçli Köfte, Analı Kızlı Çorbası, Karakuş Tatlısı, Bici Tatlısı

Aç Kalmadan Nasıl Diyet Yaparım

Adana gibi bir ilde yaşayıp buranın yemeklerinden istifade etmeden kilo vermeye çalışmak kendinize yapacağınız en büyük haksızlık olur. Tabi ki ideal kilonuza ulaşmanız için hatta sağlıklı bir yaşama sahip olmanız için yeterli ölçülerin belirlenmesi gerekmektedir. Adana Diyetisyen Işın Sayın olarak diyet anlayışım ; aç kalmadan, dilediğinizi tüketerek ve gerekli zamanlamada kalıcı bir şekilde kilo vermenizdir. Diyetisyen tatsız tuzsuz şeyleri yedirip aç bırakan kişi değildir. Sizin için en ideal diyet listesini hazırlayan ve bünyeniz için gereken bütün besinleri almanızı sağlayan kişidir.

Yağsız ızgara olarak tüketilen gıdalar kilo almanızı engelleyecektir. Adana kebabının bir porsiyonu pidesiz ortalama 84 kaloridir. Yağsız olarak ve çok sık tüketmedikçe  bir sakınca olmayacaktır

Şalgam ; Bağırsaklara faydalıdır, kabızlığa iyi gelir ve içerisinde birçok vitamin ve mineral bulundurmaktadır. Tüketilmesinde yarar vardır fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise iştah açıcı özelliği vardır.

Adana En İyi Diyetisyen

Birçok sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de birçok kişi  referans, tavsiye üzerine yönlendirilen kişilere ulaşmaktadır. Sizde bir diyetisyen arayışı içerisinde iseniz öncelikle kişinin sektördeki uzmanlığını, tecrübesini, basındaki röportajlarını ve hakkında yapılan yorumları incelemenizi öneririm.

Siz şuanda Adana da yaşayan bir birey olarak sorununuzu çözecek sektöründe uzman bir kişiyle iletişime geçmek istiyorsunuz ama Diyetisyeniniz Işın Sayın İstanbul da hizmet veriyor fakat telaş etmeyin gelişen teknoloji ile uzaklar yakın oluyor. Online diyet  hizmetimiz ile artık yüz yüze görüşmeye gerek kalmadan internet erişiminiz olan her ortamdan profesyonel destek alabileceksiniz. Telefon görüşmesinde belirtilen sağlık tahlillerinizi yaptırdıktan sonra size özel bir diyet listesi hazırlanacak ve belirli aralıklarla kontrolleriniz sağlanacaktır.

İlgili Kelimeler: , , , ,
1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (4 Oy Verildi, Ortalama: 4,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor