Antalya Diyetisyen

antalya diyetisyenÜlkemizin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya 2 milyonu aşkın nüfusuyla Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Antalya diyetisyen olarak turizme öncü olan ilimizde diyetisyen alanında teknolojinin kullanılması hakkında bir yazı hazırlamak istedim. Bölgede yaşayanlar kadar tatilcilerin de sıklıkla tercih ettiği Antalya, yaz aylarında akıllara kazınmış denizi ve insanının en sıcak olduğu illerimizdendir. Tabi yaz ayları denildiğinde akıllara mayo, bikini, deniz, kum, güneş geliyor. Sağlıklı beslenme ve ideal kilomuzu çok önemsemediğimiz hırka kazakla göbeğimizi kapattığımız kış ayları geride kaldı şimdi yaz zamanı 🙂 Peki ne yapacağınızı bilmek ister misiniz ?

Antalya Diyetisyen ve İdeal Kilo

Öncelikle kilo vermeyi  daha doğrusu ideal kilonuza ulaşmayı sadece yaz ayları için değil yıllık hayatımızda yer almasını sağlamalıyız. kilo almak vermek sadece kısa süreli yapılan bir açıklık yolculuğu değildir. Zaten diyet demek açlık demek değildir…

Önceliğimiz her zaman sağlıklı beslenme olmalıdır, bu konuda hayatımızı bir standarda oturttuğumuz zaman geri kalan işlemler kendiliğinden gerçekleşecektir. Her geçen gün obezitenin ve sağlıksız besinlerin hayatımıza bir adım daha yaklaştığı günlerde bilinçli bireyler olarak vücudumuzu bir uzman eşliğinde tanıyarak ihtiyacımız olan besinleri almaya özen göstermeliyiz.

Günlük ana yemek ve ara yemeklerinizi toplamda 5 öğüne yayarsanız dengeli beslenme konusunda atacağınız ilk sağlıklı adım olur.

Teknoloji ve Antalya Diyetisyen Yani Online Diyet

Yazımızın başlarında da bahsettiğimiz gibi teknoloji son yıllarda hayatımızdan çıkartamayacağımız bir demirbaş haline gelmiş durumda,  bu sayede uzaklar yakın oluyor ve ulaşmak istedikleriniz sadece telefonun veya bilgisayarınızın tuşlarında sizleri bekliyor. Bizde Diyetisyen Işın Sayın olarak danışanlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için takipli online diyet sistemini oluşturduk, bu sayede evinizden, işyerinizden rahatlıkla size özel olan diyet sistemini elde edip uygulayabileceksiniz.

Diyetisyenin Hazırladığı Listeyi Arkadaşımda Uygulayabilir Mi ?

Bu konuya kesin bir dille HAYIR cevabını vermek zorundayım. Diyet listeleri sadece kişiye özel olarak elde edilen tahliller ve kişinin yaşantısına göre değerlendirilmekte ve bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Basit bir örnek vermek gerekirse Diyet listesinde peynir bulunan birey  bu diyeti uyguluyor farklı bir kişinin peynire alerjisi var Antalya diyetisyen bunun yerine süt önerebiliyor yani burada vurgulamak istediğimiz konu yemek listelerinin kişilerin bünyeleri, alerjileri gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak hazırlanıyor.

 

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,
1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor