Artvin Diyetisyen

artvin diyetisyenKaradeniz bölgesinde yer alan Artvin, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi bir çok güzellikleri ile zihinlerimize kazınmış bir ilimizdir. Artvin diyetisyen olarak belirtmek isterim ki zayıflamak için yada kilo almak için nerede olduğunuzun önemi yoktur. Gelişen teknoloji ile birlikte siz neredeyseniz Diyetisyen Işın Sayın da tam orada sizlerin yanında olacaktır.

Artvin Diyetisyen Neler Öneriyor ?

Önceliğiniz kilo vermek yada kilo almak değil, ideal kilonuza erişmek olmalıdır. Birey kendi fiziği için en uygun ideal kiloya eriştiğinde ister istemez gerekli kilo alıp verme işlemi de gerçekleşmiş olacaktır.

Sağlıklı beslenme hayatımızın her alanında olmalıdır. Sadece belirli bir süre kilo alıp vermek için yapılan işlem gereklilikler tamamlandığında kişi eski yaşantısına devam ederse ulaştığı sonucu tam anlamıyla göremeden tekrar eski haline dönecektir. Yani sadece diyeti belirli bir süre aç kalarak kilo verme orucu olarak görmemeliyiz. Aslında diyet yapılırken sağlıklı beslenerek de yaşam kalitenizi arttırmış olacaksınız Artvin diyetisyen Işın Sayın olarak bu işlemi belirli bir süre değil sürekli uygulamanızı tavsiye ederim.

Artvin Diyetisyeni Neden Tercih Etmelisiniz ?

Neden burada birçok kişi varken Diyetisyen Işın Sayına beslenme konusunda danışmalıyım dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için farklı nedenler sunabilirim fakat en önemlisi uygulanan tekniklerde kişiye özel diyet listesi hazırlanmak ve sürekli takip etmektir.

Kişiye Özel Diyet Listesi Nedir?

Yapılan sağlık testleri, kişinin günlük yaşantısı, alerjisi olduğu besinler, tüketmekten hoşlandığı besinler ve bunun gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak ortaya çıkan ve sadece o kişinin özelliklerine göre hazırlanan bir listedir. Bu sayede birey diyet yapmaktan sıkılmanın aksine günlük 5 öğün olarak hazırlanan diyet listesini uygularken kolaylıkla ideal kilosuna erişebilmektedir.

Bir Düşünsenize aç kalmadan sağlıklı besinleri tüketerek en kısa sürede ideal kilonuza ulaştığınızı…. Şimdiden kulağa hoş geliyor 🙂

Sadece Diyetisyen Değil İyi Bir Arkadaş

diyetisyen artvinDanışanların geneli göz önünde bulundurulduğunda en sık yaşanan problemlerden bir tanesi de soru sormaya çekinmeleri oluyor. Kişi diyet listesini aldıktan sonra günlük yaşantısı standart geçmiyor. Kimi zaman davetlere, mangala, iş yemeğine, düğünlere gibi çeşitli aktivitelere katılabiliyor. Tabi buradaki yiyecekler elindeki diyet takvimi ile uyuşmadığında kişi ister istemez bir boşluğa düşebiliyor. Fakat böyle özel durumlarda mail atabileceğiniz yada arayabileceğiniz size nasıl yol izleyebileceğiniz konusunda diyetisyen bir arkadaşınız olacak ve sorularınıza hiç sıkılmadan cevap vererek, aklınızdaki tüm soru işaretlerini silerek size uygulayabileceğiniz en uygun yöntemi söyleyeceğim.

 

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,
1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor