Gayrettepe Diyetisyen

Zayıflamak ve fit bir vücuda sahip olmak hayal değildir. Bunun için biraz motivasyon ve sabır yeterlidir. Bu motivasyonu sizlere Gayrettepe diyetisyen olarak, sağlamakta ve kilo vermenize yardımcı olmaktayız. Ülkemiz yöresel mutfakta oldukça zengin bir dokuya sahiptir. Yapılan araştırmalara göre binlerce çeşit yemek içeriğine sahiptir. Et yemekleri ve zengin çorba çeşitleri sayesinde herkes aslında oldukça sağlıklı diyet alternatifleri uygulayabilirler. Burada önemli olan yağ ve tuz oranlarına dikkat etmek, sık ama az miktarda bir beslenme alışkanlığı kazanabilmektir. Bunun haricinde birbirinden güzel ve sağlıklı et yemekleriyle protein ihtiyacınızı giderebilir, bulgur çorbası, pirinç çorbası,  ayran çorbası gibi çok sağlıklı ve lezzetli çorba çeşitleriyle özellikle yaz aylarında kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Sizlere ne gibi yemek alternatifleri hazırlayabileceğiniz ve hangi besinlere ağırlık vereceğiniz hakkında uzman diyetisyen kadromuzla yardımcı olmaktayız.

gayrettepe diyetisyenBünyemizde görev yapan bütün diyetisyenler aynı zamanda aile içi beslenme danışmanlığı da yapmaktadırlar. Bu konuda yapılan interaktif çalışmalar eşliğinde birçok aile kilo probleminden kurtulmakta, hem özel hem de sosyal hayatlarında daha aktif, iş ve okul hayatlarında çok daha başarılı olmaktadırlar. Diyet yapmak bir yaşam tarzı olduğundan ailedeki çocukların da sağlıklı beslenme programına uymalarında bir sakınca yoktur. Elbette burada yine yaş ve cinsiyete göre bir diyet programı rol almaktadır. Gayrettepe diyetisyen olarak, bütün bu hususlarda son derece dikkatli ve özenli olmaktayız. Sadece kişiye özel değil okul ve üniversitelerde de diyetisyen danışma hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Kurumsal danışmanlık hizmeti vermekte ve birçok sektörde kişileri sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirmekte ve diyetle ilgili sorulan her türlü soruya cevap vermeye çalışmaktayız. Aynı zamanda irili ufaklı kurumsal şirketlerin düzenlemiş olduğu sağlıklı beslenme seminerlerine katılmakta ve hem eğitici hem de motive edici çalışmalarda bulunmaktayız. Diyet sürecini keyfe dönüştürebilecek püf noktaları hakkında birçok kişiyi aydınlattığımız gibi kilo verme sonucunda uygulanacak formülleri de göstermekteyiz.

Bir diyetisyenin görevi kişileri sadece zayıflatmak değildir. Ne yazık ki bazı isimlerin vermiş olduğu kısa sürede zayıflama listeleri kilo vermenin sonucunda daha hızlı kilo almayı hızlandırmaktadır. Bu durum birçok kişinin vücudunda kalıcı deformasyonlara sebep olmaktadır. Diyetisyenin amacı kişiye hayat boyu sağlıklı olmanın formüllerini vermek ve uygulama aşamasında öncülük etmektir. Buna ek olarak, plastik cerrahi ve estetik operasyon geçiren hastaların da sağlıklı beslenmeleri şarttır. Bu hassas dönem boyunca bütün hastalar belli bir diyet listesine tabi tutulmalı ve operasyon sonrasındaki iyileşme döneminde bir diyetisyen gözleminde beslenmelidir. Ayrıca kısırlık ve tüp bebek tedavisi sürecinde de yine bir diyetisyenin önerileri dikkate alınmalıdır. Diyetisyen bünyesinde bütün bu diyet süreçleri büyük bir hassasiyetle gözden geçirilmektedir. Diyet yapmak, kurallara uyulduğu sürece bir zorunluluk değil yaşam tarzı olmalıdır.

İlgili Kelimeler: , , , , , , , ,
1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor