Pangaltı Diyetisyen

Obezitenin en önemli nedenlerinden birisi de daha çok yemek yemek değil kesinlikle yanlış pişirme teknikleri ile yemek tüketimi yapmaktır. Pangaltı diyetisyen olarak sizlere bu konuda yardımcı olarak daha sağlıklı bir şekilde beslenebilmeniz için besinleri nasıl tüketmeniz gerektiği ile ilgili yardımcı olmaya çalışmaktayız. Obezitenin yine bir diğer önemli unsurlarından birisi de yaşam tarzınız ve buna bağlı olarak nasıl bir beslenme alışkanlığı izlediğinizdir. Bunların hepsinin göz önünde bulundurularak sizler için sağlıklı bir liste yapılması etkili bir şekilde ve hızlı bir şekilde kilo vermeniz için oldukça önemlidir. Kilolu olan kişilerin yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi de zayıflama süresinde sevdiğiniz besinlerden uzak kalma düşüncesidir. Aslında bu düşüncenin oldukça yanlış olduğunu söylemek isteriz. Çünkü sağlıklı bir şekilde beslenebilmeniz için aslında istediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz. Ancak hangi saatte yemek yediğiniz ve besinleri nasıl tükettiğiniz bu noktada kesinlikle dikkat edilmesi gereken şeylerden birisidir.

Geceleri yemek yeme alışkanlığı oldukça normaldir ancak bu noktada neyi ne kadar yediğiniz büyük önem taşımaktadır. Bizler de Pangaltı diyetisyen olarak bu noktada devreye girerek beslenme düzeninizi sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için yardımcı olmaya çalışmaktayız. Herkesin metabolizması farklıdır. Bunun için de gün içinde kişinin zinde ve dinamik bir şekilde ayakta kalabilmesi için gerekli olan enerji ve karbonhidrat oranları da değişkenlik gösterebilmektedir. Üstelik herkesin farklı besinlerden farklı enerji oranını alması da her diyet listenin herkes üzerinde farklı etkileri olduğunun bir kanıtıdır. Bunun için de önceliğiniz ideal bir kiloda olmak ise kesinlikle başkasının vücudu ile kendinizi kesinlikle karıştırmamalısınız.

Diyet yaparken istediğiniz besinleri eskisi gibi tüketememeniz öncelikli olarak psikolojik olarak diyete hazır olmanızı etkileyen sorunlardan birisidir. Sadece diyet yaparken ihtiyacınız olan enerji miktarını alacağınızı kesinlikle unutmamalısınız. Bunun için de aç kalmaktan da korkmanıza gerek yok. Sadece vücudunuzun ihtiyacı kadar besin tüketerek sizler de etkili bir şekilde ideal kilonuza yani vücudunuz için en ideal kiloya kavuşabilirsiniz. Pangaltı diyetisyen ekibimiz ile sizler de iletişime geçerek hem kilo kontrolü için hem de kilo vermek ve almak için en uygun diyet listeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor