Teşvikiye Diyetisyen

Sağlıklı bir şekilde beslenmek için ve kilo almak ya da kilo vermek için bu noktada işin uzmanı olan Teşvikiye diyetisyen ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece kilo sorunu yaşayanlar için değil aynı zamanda sadece formunu korumak ya da düzenli ve sağlıklı beslenme tekniklerini öğrenmek için de bizleri arayabilirsiniz. Diyetisyen denildiğinde he zaman sadece küçük bir beyaz peynir ve birkaç zeytin ile beslenme gibi yanlış bir liste akla gelmektedir. Bunun kesinlikle oldukça yanlış bir yargı olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte çeşitli hastalıklara bağlı olarak daha sıkı ve keskin diyet listelerinin de olduğunu belirtmek isteriz ancak; bunlar kesinlikle belirli tahliller yapılarak ve hastalığın ciddiyetine ve çeşidine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilmektedir.

Sistemli bir şekilde beslenebilmek için aynı zamanda egzersiz de yaparak formunuz koruyabileceğiniz gibi kesinlikle sağlıklı bir şekilde beslenebileceksiniz. Eğer aşırı kilolarınızdan şikâyetçi iseniz bu noktada zayıflamak için sistemli bir yol tercih etmelisiniz. Bunun için de uzman bir rehber eşliğinde kilo vermek sizler için her zaman daha avantajlıdır. Bunların yanı sıra kişilerin pek çoğu sadece aşırı kilolarından değil bir türlü kilo alamamaktan da şikâyetçi olabilmektedir. Öncelikli olarak sıkı bir tahlil ve kontrolden sonra şikâyetinize en net cevabı verebilecek ve en uygun olacak diyet veya beslenme programı ile sizlerin sağlığınıza kavuşmanız yönünde adımlar atılmaktadır. Teşvikiye diyetisyen ekibi olarak bu noktada her iki durum için de kesinlikle sağlığınızı bu noktada profesyonel olmayan kişilere emanet etmemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Herkes hemen hemen hayatının belirli bir döneminde kilo sorunu muhakkak yaşamıştır. Oldukça zayıf olmak veya hızlı bir şekilde kilo almak herkesin belirli bir dönme yaşadığı sorunlar içinde gösterilmektedir. Bununla birlikte bayanların gebelik dönemleri de baz alındığında bu noktada ağırlıklı olarak bayanların daha çok sorun yaşadığını söyleyebiliriz. Çocukluk döneminde, ergenlik döneminde ya da gebelik döneminde kilo alıp verme ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için bu noktada Teşvikiye diyetisyen ekibi olarak sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

1 Puan2  Puan3  Puan4  Puan5  Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere dyt.isinsayin@gmail.com mail adresimizden yada 0552 214 06 69 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor